środa, 5 lutego 2014

Namiot tipi do zabawy dla dzieci

Moje dziewczynki dostały w tym roku na święta wymarzony namiot do zabawy. Nadia (4 latka) narysowała taki w liście do św. Mikołaja. Mama więc zakasała rękawy, zamówiła kijki oraz materiał i zabrała się za szycie (oczywiście wieczorami, aby wszystko zachować w tajemnicy).

Efekt mojej pracy widać na zdjęciach :) Dziewczyny zadowolone, namiot zagościł w pokoju dziewczynek - zajmuje trochę miejsca (95x95 cm), ale dzieci lubią się w nim bawić i to jest najważniejsze :) Na stałe zamieszkało w nim sporo pluszaków, więc zwolniło się trochę miejsca na półkach :) Bardzo łatwo się składa i do przechowania nie potrzebuje takiej powierzchni ;)

Wysokość kijków to 160 cm, kijki są sosnowe, a tkanina wykorzystana do uszycia tipi - 100% bawełna. Wysokość w najwyższym punkcie ok 135 cm.

Póki co nie będzie tipi w stałej ofercie sklepu, ale jak najbardziej można taki u mnie zamówić. Cena ok 200 zł - wszystko zależy od wybranego materiału, a wzorów do wyboru całe mnóstwo (z oferty sklepów, w których się zaopatruję). Zobaczę jakie będzie zainteresowanie i wtedy pomyślę nad włączeniem tipi do stałej oferty sklepu :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz