poniedziałek, 10 listopada 2014

Czapki MyBoshi

Lubicie białe szaleństwo? Macie przygotowany sprzęt i ubiór na zaśnieżone górskie stoki? A może by tak zaszaleć i pokazać się w kolorowej, wystrzałowej i bardzo modnej czapce MyBoshi? ;)

MyBoshi czyli "moja czapka" to idea stworzona przez dwóch młodych Niemców - Feliksa Rohlanda i Thomasa Jaenisca. MyBoshi to zachęta do samodzielnego szydełkowania i stworzenia własnej niepowtarzalnej czapki. Więcej informacji na temat historii czapek znajdziecie na profilu MyBoshi Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/myboshipolska/info.


Najlepsze w czapkach MyBoshi jest to, że każdy może mieć swój własny niepowtarzalny produkt. Wystarczy wejść na stronę http://www.myboshi.net/Konfigurator/ i korzystając z konfiguratora zaprojektować swoją własną czapkę. Następnie wystarczy kupić włóczki w wybranych kolorach, odpowiedniej grubości szydełko i zabrać się do roboty :) Według oryginalnej instrukcji zrobienie czapki zajmuje ok 70 minut - oczywiście czas pracy zależy tu przede wszystkim od naszych umiejętności :)

Dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w szydełkowaniu polecam kolejny artykuł, w którym zamieściłam instrukcję wykonania czapeczki: http://blog.thready.pl/2014/11/jak-zrobic-czapke-myboshi-instrukcja.html

Jeśli ktoś chciałby taką czapkę, a nie umie wykonać jej własnoręcznie - zapraszam do kontaktu ze mną.

Cena czapki:
- jedno lub dwukolorowa w rozmiarze S i M - 50 zł
- za każdy kolejny kolor 12 zł dopłaty
- czapka w rozmiarze L - 62 zł
- pompon - 5 zł + ewentualna dopłata, jeśli pompon miałby być w innym kolorze niż czapka

Rozmiary:
- S 48-52 cm
- M 52-56 cm
- L 56-60 cm

Czas realizacji - do 7 dni roboczych.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz